Bas Gaza (Overdrive) filminin konusu nedir? Bas Gaza oyuncu kadrosunda kimler var?

0

Bas Gaza (Overdrive) filminin konusu nedir? Bas Gaza oyuncu kadrosunda kimler var?

Bu akşam izleyicisi ile buluşacak olan Bas Gaza filmi için geri sayım başladı. 2017 yılında vizyona giren filmde iki soyguncu kardeşin arabayla yolculuk yaparken bir suç çetesinin patronuyla tanışmasını anlatıyor. Birçok ülkede gösterime giren film aksiyon ve gerilim türündedir. Peki; Bas Gaza…

Bu akşam izleyicisi ile buluşacak olan Bas Gaza filmi için geri sayım başladı. 2017 yılında vizyona giren filmde iki soyguncu kardeşin arabayla yolculuk yaparken bir suç çetesinin patronuyla tanışmasını anlatıyor. Birçok ülkede gösterime giren film aksiyon ve gerilim türündedir. Peki; Bas Gaza filminin konusu nedir?
Bas Gaza oyuncu kadrosunda kimler var?
Star Tv ekranlarına bu akşam gelecek olan Bas Gaza filmi için geri sayım başladı. 2017 yılında vizyona giren film aksiyon ve gerilim türünde olup oldukça sürükleyici bir hikayesi var. Yönetmen koltuğunda Antonio Negretin oturduğu Bas Gaza filminin konusu nedir?
Bas Gaza oyuncu kadrosunda kimler var?
BAS GAZA FİLMİNİN KONUSU Film, iki soyguncu kardeşin Fransanın güneyine yeni fırsatlar için arabayla yolculuk yapmasına ve orada bir suç şebekesinin patronuyla tanışmasına odaklanıyor. Andrew ve Garrett Foster üvey kardeş olan iki araba hırsızıdır. İşlerinde o kadar iyilerdir ki artık uluslararası ün yapmışlardır. Ancak günün birinde yanlış kişiden bir klasik araba çalarlar. Bunun sonucu olarak bedel ödemeleri gerekecektir. Yaptıkları hırsızlığa karşılık istenen şey ise çok özel bir arabadır. İkili kendilerine bir ekip kurmalı ve öldürülmemek için istenen arabayı çalmalıdır

BAS GAZA OYUNCU KADROSU Yönetmen koltuğunda Antonio Negretin yer aldığı aksiyon ve gerilim türünde çekilen film 2017 yılında vizyona girdi. Çekimlerinin Fransa, ABD ve Belçikada gerçekleştirildiği filmde Scott Eastwood, Freddie Thorp, Ana de Armas, Simon Abkarian, Clemens Schick, Gaia Weiss, Moussa Maaskri, Kaaris yer alıyor.

Leave A Reply