Hadi ipucu sorusu 8 Ekim! Heidi kitaplarının yazarı kimdir? Hadi bugün 12.30’da

0

Hadi ipucu sorusu 8 Ekim! Heidi kitaplarının yazarı kimdir? Hadi bugün 12.30’da

Eğlenceli bilgi yarışması Hadi ipucu 8 Ekim sorusu ve cevabı yayınlandı. Bugün 12.30’da canlı olarak oynanacak ödüllü yarışmada Hadi ipucu sorusu ‘’Heidi kitaplarının yazarı kimdir?’’ oldu. Özellikle kitaplarla haşır neşir olanlar bu soruya doğru cevap verebilecek. Peki Heidi kitaplarının yazarı…

Eğlenceli bilgi yarışması Hadi ipucu 8 Ekim sorusu ve cevabı yayınlandı. Bugün 12.30’da canlı olarak oynanacak ödüllü yarışmada Hadi ipucu sorusu ‘’Heidi kitaplarının yazarı kimdir?’’ oldu. Özellikle kitaplarla haşır neşir olanlar bu soruya doğru cevap verebilecek. Peki Heidi kitaplarının yazarı kimdir?
İşte 8 Ekim Hadi ipucu sorusu ve cevabına ilişkin detaylar… Hadi ipucu sorusu ve cevabı yayınlandı. Güncel olarak yayınlanan ipucu sorusu ve cevabı merak konusu oldu. Günün sorusu ise Heidi kitaplarının yazarı kimdir?
oldu.Türkiyenin ilk canlı bilgi yarışması uygulaması Hadinin bugünkü sorusu kitaplardan geldi. Her gün canlı yayında katılımcılar sorulan sorulara doğru cevap vererek, o yarışma için belirlenen ödül havuzundaki parayı eşit olarak bölüşüyor. Peki Heidi kitaplarının yazarı kimdir?
İşte 8 Ekim Hadi ipucu sorusu ve cevabı HADİ İPUCU SORUSU NEDİR?
8 EKİM Heidi kitaplarının yazarı kimdir?
HADİ İPUCU CEVABI NEDİR?
8 EKİM CEVAP: Johanna Spyri

Leave A Reply