Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?

0

Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?

Televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yeni sezonda Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Milyoner’de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranına kilitledi ve ‘’Osmanlı Devleti döneminde…

Televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yeni sezonda Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Milyoner’de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranına kilitledi ve ‘’Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?‘’ Sorusu merak konusu oldu. Haberimizde, Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan ‘’Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?‘’ sorusu ve cevabı yer alıyor. Türkiyenin en çok kazandıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster?
yeni sezonda birbirinden farklı sorularla karşımıza çıkıyor. Milyonerin yeni sezonu ilk bölümünde 1 Milyonluk soruyu ilk defa yarışmacı Arda Ayten bilmişti. Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlunun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster soru ve cevaplarıyla dikkat çekiyor. Bugün ise yarışmada sorulan Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?
merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İsterde sorulan Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?
sorusu ve cevabı

SORU: Osmanlı Devleti döneminde Lehistan olarak da bilinen ülke hangisidir?
A: Romanya B: Rusya C: Japonya D: Polonya (CEVAP)

Leave A Reply