Şans Topu sonuçları saat kaçta açıklanacak? MPİ 9 Ekim Şans Topu çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama

0

Şans Topu sonuçları saat kaçta açıklanacak? MPİ 9 Ekim Şans Topu çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama

Şans Topu 9 Ekim çekilişini yakından takip eden vatandaşlar geçen hafta devir eden sonuçları büyük bir merakla bekliyor. Geçtiğimiz hafta 955. kez gerçekleşen Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen olmamış ve büyük ikramiye 858.870,27 TL kazandırmıştı. 5 bilen kişi sayısı ise 19 olmuştu. Peki, Şans Topu…

Şans Topu 9 Ekim çekilişini yakından takip eden vatandaşlar geçen hafta devir eden sonuçları büyük bir merakla bekliyor. Geçtiğimiz hafta 955. kez gerçekleşen Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen olmamış ve büyük ikramiye 858.870,27 TL kazandırmıştı. 5 bilen kişi sayısı ise 19 olmuştu. Peki, Şans Topu sonuçları saat kaçta açıklanacak?
İlgili sonuçlar açıklandıktan sonra 9 Ekim MPİ Şans Topu bilet sorgulama işlemlerinizi haberimizin içerisindeki panel aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Şans Topu sonuçları hakkında araştırmalarını sürdüren milyonlarca vatandaş heyecanlı ve umutlu bekleyişini sürdürüyor. Geçen hafta 858.870,27 TLlik büyük ikramiyenin devretmesi neticesinde Şans Topu biletlerine olan ilgi daha da arttı. ŞANS TOPU SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?
MPİ BİLET SORGULA 9 EKİM Şans Topu çekilişi her zaman olduğu gibi bu hafta da 9 Ekim 2019 Çarşamba günü Ankarada Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15te gerçekleştirilecek. Sonuçlar açıklanınca aşağıdaki panel aracılığıyla sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir. Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

Leave A Reply