Tiran ve İşkodra şehirleri hangi Balkan ülkesindedir?

0

Tiran ve İşkodra şehirleri hangi Balkan ülkesindedir?

Cumartesi günleri ATV ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Kim Milyoner Olmak İsterde yarışmacıya Tatilinizde Tiran ve İşkodra şehirlerini gezdiyseniz hangi Balkan ülkesini ziyaret etmişsiniz demektir? sorusu…

Cumartesi günleri ATV ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Kim Milyoner Olmak İsterde yarışmacıya Tatilinizde Tiran ve İşkodra şehirlerini gezdiyseniz hangi Balkan ülkesini ziyaret etmişsiniz demektir?
sorusu yönetildi. Türkiyenin en çok kazandıran yarışmasının izleyicileri şimdi bu soruya yanıt arıyor. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İsterde yarışmacıya dikkat çeken bir soru yöneltildi. Soruda, Tatilinizde Tiran ve İşkodra şehirlerini gezdiyseniz hangi Balkan ülkesini ziyaret etmişsiniz demektir?
ifadelerine yer verildi. İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı

KİM MİLYONER OLMAK İSTERDE DİKKAT ÇEKEN SORU Soru: Tatilinizde Tiran ve İşkodra şehirlerini gezdiyseniz hangi Balkan ülkesini ziyaret etmişsiniz demektir?
A: Bosna- Hersek B: Hırvatistan C: Arnavutluk D: Yunanistan Doğru Cevap: Arnavutluk

Leave A Reply